Isadepäev – Perepäev

Pühapäeval, 12. novembril toimub koolis juba traditsiooniks saanud sportlik ISADEPÄEV. Perepäevale ootame ainult meie kooli laste isasid ja emasid meie koolis õppiva lapsega.    Kell 15.30 orienteerumine kooli ümbruses. Koolist antakse kaart ja juhend. Vajalik on pildistamist võimaldav seade (telefon, fotokaamera). Pärast orienteerumisvõistlust kontrollitakse tulemused. Tublimatele auhinnad!   Kell 17.00- 19.00 ujumine (tasuta).  

Korvpalliklubi BC Kalev Star

Kui laps soovib osaleda meie klubi treeningutel, siis tuleb lapsevanemal helistada või kirjutada flyeril olevale numbrile või aadressile, mille järel talle saadetakse registreerimiseks link, mis tuleb täita. Sellega ongi kõik tehtud ja ei muud kui rõõmsalt sportima.

Kalevi jalgrattakool

Täna said meie kooli õpilased tutvuda Kalevi jalgrattakooliga. PILDID Kalevi jalgrattakool. Rattakooli treeningud sisaldavad endas loomulikult rattasõitu, jooksu, pallimänge,  matkamist, ujumist, suusatamist ja uisutamist. Sellest aastast toimuvad treeningud ka Kuristiku Gümnaasiumis esmaspäeviti ja neljapäeviti, kell 16.00-17.00. Oodatud on kõik kooliealised lapsed alates 7 eluaastast. Õppemaks on aastaringselt 25 eurot kuus. Tutvumiskuul septembris õppemaksu ei ole. Septembris toimuvad treeningud …

Continue reading ‘Kalevi jalgrattakool’ »