1-klass

Lapsevanematel on kooli määramise taotluseid võimalik esitada Tallinna Haridusametile kuni 15. märtsini

1.-15. märtsini saab Tallinna Haridusametile esitada taotlusi elukohajärgse kooli määramiseks lastele, kes lähevad esimesse klassi 1. septembril 2018.

Kõikidele Tallinna lastele on kindlustatud õppekoht ühes elukohajärgses munitsipaalkoolis.

Taotlusi saavad 1.–15. märtsini 2018 esitada Eesti Rahvastikuregistri (RR) andmetel Tallinnas elavad isikud. Taotlusega saab vanem anda teada pere koolieelistusest, soovitud õppekeelest, ning õdede-vendade õppimisest samas koolis.

Taotlust on mugav esitada eKooli kaudu. Sisse saab logida ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID või pangalingi abil.

Pabertaotlusi võetakse vastu Tallinna Haridusametis (Estonia pst 5a, 3. korrus). Tallinna Haridusamet (Estonia pst 5a, 10143 Tallinn) on avatud: E 08.15-18.00; T, K, N 08.15-17.00 ja R 08.15-16.00.

Koolide määramisel arvestatakse põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse ning Tallinna linnas kehtiva korra alusel eelkõige elukoha lähedust koolile ja õdede-vendade õppimist samas koolis, võimalusel ka vanemate soove.

Kogu esimesse klassi astumisega seotud info leiab Tallinna Haridusameti kodulehelt rubriigist „Leia kiiresti“ (1. klassi 2018)

Lapsevanemate küsimustele vastavad vajadusel Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna