Koolilõuna menüü 15.10-19.10

Koolilõuna kalkulatsioon 15.10-19.10

Esmaspäev 15.10 Põhikool I Põhikool II Põhikool III Gümnaasium
Pasta hakklihaga (pasta, seguhakkliha, sibul, ma), tomatikaste 250 270 290 320
Hautatud köögivili, kaalikasalat 50 60 75 75
Kapsasalat tilliga, rediseviilud 50 60 75 75
Seemneleib, rukkileib 40 40 50 50
Piparmündi tee ja suhkur, koolipiim R2,5% 200/5 200/5 200/5 200/5
Õunaamps 100 120 150 150

 

Teisipäev 16.10 Põhikool I Põhikool II Põhikool III Gümnaasium
Kodune praad sealihaga (sealiha, kartul, sibul, porgand, rapsiõli, ma) 280 300 330 370
Porgandisalat seemnetega, kapsa-redisesalat 50 60 75 75
Peedi-õunasalat, seller 50 60 75 75
Baieri leib, rukkileib 40 40 50 50
Õunamahlajook, koolipiim R2,5% 200 200 200 250
Pirniamps 80 120 150 150

 

Kolmapäev 17.10 Põhikool I Põhikool II Põhikool III Gümnaasium
Kana-riisisupp (kana, riis, kartul, porgand, rapsiõli, ma) 270 300 320 340
Maasika-jogurtismuuti kaerahelvestega (maasikad, jogurt R2,5%, suhkur, täisterakaerahelbed) 170 190 220 250
Seemneleib, rukkileib 40 40 50 50
Koolipiim R2,5%, keefir R2,5%        
Banaan, porgandiamps 80 100 120 120

 

Neljapäev 18.10 Põhikool I Põhikool II Põhikool III Gümnaasium
Sealiha magushapuskastmes (kana, ananass, paprika, sibul, nisujahu, porgand, tomatipasta, rapsiõli) 110 130 140 150
Kartul, riis, läätsed 160 170 180 200
Jääsalat maisiga, kapsa-õunasalat 50 60 75 75
Porgandi-kaalikasalat, köögiviljavok 50 60 75 75
Seemneleib, rukkileib 40 40 50 50
Koolipiim R2,5%, keefir R2,5% 200 200 200 200
Pirniamps 100 120 150 150

 

Reede 19.10 Põhikool I Põhikool II Põhikool III Gümnaasium
Üleküpsetatud kala (kala, sibul, hapukoor R20%, majonees, rapsiõli, ma) 70 70 80 80
Täisterapasta, tatar , kartul 160 170 180 200
Hiinakapsa-paprikasalat, riivitud porgand 50 60 75 75
Porgandi-apelsinisalat, roheline uba 50 60 75 75
Rukkileib, must seemneleib 40 40 50 50
Vesi sidruniga, koolipiim R2,5% 200 200 200 250
Õunaamps 100 120 150 150

Teavet toidu talumatust põhjustada võivate toidu koostisosade sealhulgas allergeenide kohta saab peakoka käest või e-kirjaga piret.loopere@gmail.com.

Koolieine menüü 15.10-19.10 (Arenguring)

 

ESMASPÄEV 15.10

 Sealiha-köögivilja ahjuroog 100g
 Porgandi-ananassisalat, porgandi-porrusalat 100g
 Kakao 180g
 Sepik, leib 30g
 

TEISIPÄEV 16.10

 Küpsetatud kana, külm kaste 40g/40g
 Riis, kartul 150g
 Peedi-hapukapsasalat, kapsa-paprika-õunasalat 100g
 Sepik , leib 30g
 Piim R2,5% 180g
 

KOLMAPÄEV 17.10

 Pasta brokoli-lõhekastmes 220g
 Hiinakapsa-ananassisalat,  porgandisalat marjadega 100g
 Hibiskuse tee ja suhkur 200g/5g
 Sepik, leib 30g
 Pirn 60g
 

NELJAPÄEV 18.10

 Värskekapsasupp , hapukoor R20% 250g/10g
 Mannavaht piimaga 100g/100g
 Leib, sepik 30g
 Õun 50g
 

REEDE 19.10

 Hakklihakaste 50g/50g
 Kartul, tatar 140g
 Jääsalat porgandiga, redisesalat 100g
 Õunamahl, piim R2,5% 180g
 Sepik, leib 30g