Lapsevanema koolitus

Lugupeetud lapsevanem!

Küllap olete viimasel ajal kuulnud erinevate elualade inimesi ütlemas, et kõik on muutunud. Lapsed on muutunud, kool on muutunud, õppimine on muutunud, kõik on muutunud…

Mõnes mõttes on ütlejatel õigus. Muutunud on tõesti meie ümber palju. Muutused on kaasa toonud selle, et ka lapsevanematelt oodatakse enamat. Kõike on ühe lausega raske välja tuua, mida kõik lapsevanemad suudavad aga üks on kindel, head lapsevanemad tahame me olla nagunii.

Milline on siis täna hea lapsevanem?

Sellele otsime üheskoos vastust. Tallinna Laagna Gümnaasium ootab Teid koolitussarjale. Kahel kohtumisel tuleb jutuks, mida erinevad teooriad lapsevanemaks saamisest arvavad. Kuidas ühiskond täna lapsevanemat näeb ja mida temalt ootab? Arutame üheskoos, millised on lapsevanema jõuvarud, oskused ja võimalused – saada parimaks omal alal.

Oodatud on kõik lapsevanemad! Oodatud on vanemad, kes mõnikord kahtlevad. Oodatud on vanemad, kes teavad, kuidas on hästi – jagagem kogemust.

Esimene kohtumine: neljapäev 30.03 kell 18:00

Teine kohtumine: neljapäev 13.04 kell 18:00

Kooli klassiruumis nr 262 kohtub Teiega:

Kooli sotsiaalpedagoog, inimeseõpetuse/perekonnaõpetuse õpetaja
Pille Alonov
sotsiaaltöö ja andragoogika MA

Kui soovid osaleda, saad oma soovist teada anda siin.