2020/2021 õppeaasta eelkooli avalduste vastuvõtmine algab 1. maist 2020.

Eelkooli võetakse vastu 6–7aastaseid lapsi.

Eelkool algab 6. oktoobril 2020 ja lõpeb 27. aprillil 2021. Õppetöö toimub üks kord nädalas teisipäeviti kell 13:30 – 15:15. Õppetööd viivad läbi Tallinna Laagna Gümnaasiumi õpetajad.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

Eelkooli kuutasu on 30€.

Õppetööst eelkoolis:
Eelkooli eesmärk on aidata lapsel kooliga kohaneda ning anda õpikogemust, et ta oleks kooliks paremini valmis. Püüame aidata lapsel avastada, et õppimine on tore ja huvitav.
Eelkoolis olevad tegevused on kooskõlas alushariduse õppekavaga. Toimuvad eesti keele, matemaatika ja käelise tegevuse tunnid, millega seome ka loodusõpetuse.

Õppevahendid:
Lapsel palume kaasa võtta pinal, värvilised pliiatsid, vildikad, harilik pliiats, kustutuskumm, teritaja, käärid (ümara otsaga). Kindlasti võtta kaasa ka vahetusjalanõud.

Registreerimine
Eelkooli võetakse lapsi avalduse alusel. Digitaalselt allkirjastatud avaldus saata sekretar[ät]laagna.edu.ee või tuua paberkandjal kooli kantseleisse.