Õppeaasta 2022/2023

„Doonorlust toetav kool“

12. aprillil 2023 omistati meie koolile auväärne märgis – Doonorlust toetav kool. Oleme PERHi Verekeskusega koostööd teinud juba alates 2005. aastast ja olime esimene kool vabariigis, kes alustas doonorluse toetamist. Meie õpilased on olnud aktiivsed doonoritelkides ja doonoriüritustel flaierite jagajatena ehk doonorisaadikutena. Meie koolis on toimunud doonoripäevad kogu kooliperele, lapsevanematele ja Lasnamäe elanikele. Igal aastal oleme vähemalt paaril korral käinud verd loovutamas – tavaliselt jõulude eel ja südamekuul. Üleskutsetele on reageerinud nii vilistlased, lapsevanemad, õpetajad kui ka vanemate klasside õpilased. Välja on kujunenud pikaajaline traditsioon ning osale meie õpetajatest ja kooli lõpetanutest on doonorlus saanud elustiiliks. Iga vereloovutus võib aitada päästa kellegi elu!

Õppeaasta 2021/2022

„Aasta keskkonnasõbralik haridusasutus 2021“

2021. aastal anti keskkonnategude tunnustussündmusel esmakordselt välja keskkonnasõbraliku kooli ja lasteaia auhinnad ning nominendid valiti just keskkonnamärgist „Roheline lipp“ omavate õppeasutuste hulgast. Ettepaneku tegi Rohelise kooli programmi komisjon ning kolm kooli ja kolm lasteaia nominatsiooni valis välja Keskkonnaministeeriumi poolt kokku kutsutud komisjon.

Õppeaasta 2019/2020

Keskkonnamärgis „Roheline Lipp“

Roheline Lipp antakse haridusasutustele, kes on välja töötanud keskkonnahariduse strateegia ja järgivad seda kogu oma tegevuse korraldamisel, kaasates keskkonna tegevustesse nii lapsi, personali kui ka lapsevanemaid. Rohelist Lippu saavad taotleda asutused, kes on osalenud Rohelise Kooli programmis vähemalt ühe õppeaasta.

Õppeaasta 2013/2014

Parim koolisöökla 2013

Tallinna Laagna Gümnaasiumi sööklat esindasid Niina Fedotova ja Ene Albert.