Kristel Miller
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi märtsikuu klassijuhataja 2020/2021”

Natalja Dovgan
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi märtsikuu klassijuhataja 2020/2021”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta põhikooliõpetaja 2019”

Piret Pajuste
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi veebruarikuu klassijuhataja 2020/2021”

Sandra Heidov
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi veebruarikuu klassijuhataja 2020/2021”

Anti Krik
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi spordisõbralik õpetaja 2020”

Marika Sarapuu
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi jaanuarikuu klassijuhataja 2020/2021”

Tiina Haavistu
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi jaanuarikuu klassijuhataja 2020/2021”

Kaiu Viidik
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi detsembrikuu klassijuhataja 2020/2021”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2014”

Pille Aasamets
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi detsembrikuu klassijuhataja 2020/2021”

Minna-Mirjam Kurvits
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi novembrikuu klassijuhataja 2020/2021”

Tiina Väinsalu
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi novembrikuu klassijuhataja 2020/2021”

Kelly Rebane
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi oktoobrikuu klassijuhataja 2020/2021”

Silme Gutman
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi oktoobrikuu klassijuhataja 2020/2021”
Konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna tunnustus “Aasta gümnaasiumiõpetaja 2017”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassijuhataja 2016”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta õpetaja 2016”

Oliver Hoole
Konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna tunnustus “Aasta noor õpetaja 2020”
Konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna tunnustus “Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta gümnaasiumiõpetaja 2020”

Riine Hollo
Konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna tunnustus “Aasta klassiõpetaja 2020”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassiõpetaja 2020”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassiõpetaja 2019”

Janari Allik
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta põhikooliõpetaja 2020”

Anne Kato
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassijuhataja 2020”

Kerli Kuusk
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta terviseedendaja 2020”

Tiiu-Heli Vokksepp
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2020”

Eve Ader
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta gümnaasiumiõpetaja 2019”

Kaja Kalmer
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2019”

Toomas Mee
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassijuhataja 2019”
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta õpetaja 2017”

Mikk Herde
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2018”

Eve Rahkema
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2018”

Anu Kask
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta klassiõpetaja 2017”

Liia Opmann
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta tegija 2017”
“Lasnamäe haridusvaldkonna tegija 2016”

Katri Truu
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta töötaja 2017”

Imre Vijard
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2017”

Elle Kütt
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta töötaja 2016”

Marika Mällo
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta kolleeg 2016”

Mait Tõitoja
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi innovaatiline direktor” (2016)

Eve Koit
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta õpetaja 2014”

Liina Pukk
“Tallinna Laagna Gümnaasiumi aasta töötaja 2014”