Millal pöörduda koolipsühholoogi poole?

Ei ole olemas inimest, kel poleks kunagi muresid. Vahel on mured suured, vahel väikesed. Kuid me ei pea olema oma muredega üksi, ükskõik kas tegu on suure või väikese murega. Alati ei saa ja ei pea me kõigega ise hakkama saama. Miks pusida üksi lahenduste kallal, kui on võimalik kergemalt ja kiiremini nõuandeid ning toetust saada. Ära jää kunagi oma murega üksi! Tule ja räägi ning küsi nõu. Kui mured liiga kauaks lahenduseta jäävad, siis on hiljem neid ka keerulisem lahendada.

Koolipsühholoog on olemas nii õpilastele, vanematele kui ka õpetajatele. Ta on lihtsalt keegi, kellele oma muret jagada ja nõu küsida.

Tegevused

  • Psühholoog nõustab nii õpilasi, vanemaid kui ka õpetajaid psühholoogiliste probleemide lahendamisel (tunde- ja tahteelu probleemid, suhteprobleemid, kohanemisraskused, toimetulek hirmude, ärevuse, stressiga).
  • Õpilaste individuaalne nõustamine: abi valikute ja otsustuste tegemisel, isikliku elu ja õppetööga seotud probleemide lahendamisel, aitab õpilastel jõuda selgusele oma võimetes, orienteeruda erinevate võimaluste vahel, lahendada kutsevalikuprobleeme.
  • Suunab vajadusel edasi teiste spetsialistide juurde koolis või väljaspool kooli.

Psühholoog:
Annemai Annijerv
Telefon: +372 5302 3659
E-post: psyhholoog@laagna.edu.ee