Tallinna Laagna Gümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest ja Tallinna linna andmekaitsetingimustest.

Töötleme õpilaste, vanemate ja kooli töötajate isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed, jm) järgmiselt:

• avaliku ülesande täitmisel,
  • juriidilise kohustuse täitmisel,
  • lepingu täitmisel (nt töölepingud)
  • nõusoleku alusel (link nõusolekule)

Tallinna Laagna Gümnaasium ei jaga isikuandmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja õppetöö tugiteenuste osutamiseks (toitlustus, e-õpilaspilet, e-päevik).

Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil andmekaitse@tallinnlv.ee.

Kooli andmekaitse kontaktisik on sekretär Regina Palgi, kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist, e-post: kantselei@laagna.edu.ee