Lemmikloomapäev

Head õpilased, õpetajad, vanemad!
Ootame Sind oma lemmikuga kooli lemmikloomapäevale.

Lemmikloomapäev toimub 5. juunil kell 10.30–12.00

Osalemisel arvesta järgmiste reeglitega:

• Lemmikloomapäevale on lubatud tuua koeri, kasse ja väikseid lemmikuid (hamstrid, merisead, rotid, jänesed, jt.).
  • Enne kui looma kooli tood, mõtle, ega sa talle liiga ei tee. PS! Loomad, kes ei ole varem rahvarohkes kohas viibinud, võivad saada tugevasti häiritud.
  • Lemmik peab oskama käituda avalikus kohas teisi loomi ja inimesi häirimata. Mõtle ohutusele (suukorv, puur).
  • Hoia puhtust oma lemmiku ümber. Kui midagi juhtub, pead selle ise ära koristama.

Lemmikloomapäeval osalemiseks tuleb täita registreerimisleht 1. juuniks. Registreerimislehe saad huvijuhilt või kooli psühholoogilt.

Asukohad: koerad on kooli sisehoovis, kassid 1. korrusel paremal, väikesed lemmikud 1. korrusel vasakul.

PS! Vihmase ilma korral saab kaasa võtta ainult siseruumis olevaid loomi. Koerad jäävad sel päeval koju!