Eripreemia etluskonkursil

9. aprillil toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses vabariikliku vendade Liivide etluskonkursi Tallinna eelvoor. Meie kooli esindasid õpetaja Janari Alliku juhendamisel 8. klassi õpilased Daniel Kõiv, Mariliis Jürgens ja Alice Kupri.

Iga osaleja esitas peast vabalt valitud luuletuse ja proosapala, millest ühe autoriks Juhan või Jakob Liiv ning teise autoriks üks Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidest .

Žürii koosseisu kuulusid ajakirja „Hea laps“ ajakirjanik ja tõlkija Anna-Magdaleena Kangro, luuletaja Triin Soomets ja lastekirjanik Ilmar Tomusk. Välja anti kaks eripreemiat ning kolm laureaaditiitlit. Rahvusliku mõtte eripreemia pälvis Daniel Kõiv, kelle esitust hinnati sel konkursil läbi aegade parimaks.