Fotokonkurss “Sügise värvid” hääletus

On aeg pühkida fotoaparaat tolmust puhtaks, sest kutsume kõiki jäädvustama sügise võrratuid värvikombinatsioone!

Osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui edastada 5. novembriks klassijuhatajale prinditud või ilmutatud A4 formaadis foto. Õpetajad, kes soovivad samuti osa võtta, ei pea selleks endale klassijuhatajat muretsema, vaid võivad pildid viia otse õpetaja Piret Pajustele.

Parimaid fotosid eksponeeritakse 2. korruse koridoris. Oma lemmiku saavad valida nii õpetajad, õpilased kui ka lapsevanemad/vilistlased. Žürii hindab kooliastmeid eraldi.

Huvitavamad tööd saavad ka auhinnatud. Kui leitakse piisavalt hea kvaliteedi ja kompositsiooniga pilt, siis see prinditakse lõuendile ja pannakse püsivalt kooli kaunistama.