Tule doonoriks!

Aasta hakkab lõppema. Kas selle aasta heategu on juba tehtud? Kui ei, siis kutsume Sind koos meiega 4. detsembril alates kella 12.30-st Foorumi Verekeskusesse doonoriks.

Oleme PERH-i Verekeskusega teinud koostööd juba üle kümne aasta – flaierite jagamine, esseekonkursid, doonoripäevad kogukonnale meie koolis ja palju muud. 2017. aastal otsustasime 12. klassi õpilastega midagi hoopis tõsisemat ette võtta – hakkasime doonoriteks. Meiega liitusid ka õpetajad ja lapsevanemad. Esimesele korrale järgnes teine ja nüüd kuulub see paljude elustiili juurde. Eelmisel aastal jätkasime traditsiooni ning sel aastal kutsume ka Sind doonoriks. 

Meie doonoripäevaks on 4. detsember ja meid oodatakse Foorumi Verekeskuses alates kell 12.30.
Tule meiega, sest nii saad teha kõige väärtuslikuma kingituse – päästa kellegi elu.
Kui see päev ei sobi, siis võid alati valida endale kõige sobivama aja.
Eestis tehakse keskmiselt 20 000 vereülekannet aastas. Igal aastal loovutab esmakordselt verd üle 5000 inimese.

Meie kooli doonoripere nimi on Laagna 12. Maini seda kindlasti enne loovutamist.

Õpetaja Anne Kato ja õpilasesinduse president Kaarina Seidelberg