Kevadkontsert “Distantsõppe kodukontsert”

Igal kevadel on meie õpilased koolipere rõõmustanud kontserdiga. 2020. aasta kevad on eriline ja nii on ka meie kontsert sel korral teistsugune. Nagu kõik tähtsad artistid teevad eroiolukorra ajal kodukontserte, salvestasid ka meie õpilased koos perega enda muusikalisi ja tantsulisi etteasteid, millest sai kokku vahva videokontsert.

Täname kõiki tublisid esinejaid ja nende peresid, kes videosalvestised tegid.

Suured tänud videoklippide monteerijatele Siim Kruusimäele ja Helena Saule 12. klassist.

Täname meie muusikaõpetajat Lii Leitmaad, kes oli algatajaks ja õpilaste suunajaks vahvale ettevõtmisele.

KEVADKONTSERT "Distantsõppe kodukontsert"

Igal kevadel on meie õpilased koolipere rõõmustanud kontserdiga. 2020. aasta kevad on eriline ja nii on ka meie kontsert sel korral teistsugune. Nagu kõik tähtsad artistid teevad eroiolukorra ajal kodukontserte, salvestasid ka meie õpilased koos perega enda muusikalisi ja tantsulisi etteasteid, millest sai kokku vahva videokontsert.Täname kõiki tublisid esinejaid ja nende peresid.

Posted by Tallinna Laagna Gümnaasium on Neljapäev, 14. mai 2020