Toiduabi muutunud korraldus abivajavate perede lastele

Eriolukorra täiendavate meetmete tõttu asendati alates 1. aprillist koolis abivajavate perede lastele pakutav sooja lõunasöögi portsjon toidupaki vastu. Toidupakk sisaldab 6 päeva toiduaineid.

Toidupakkide jagamine toimub kindlatel kuupäevadel, kooli sööklapoolse sisehoovi ukse juurest ja kooli peasissekäigu eest kell 10:00 – 13:00. Kuna toidukott võib olla ka väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub kohale tulla koos lapsevanemaga, vanema õe-vennaga või anda lapsele kaasa seljakott.

Õppeaasta viimase toidupaki saavad lapsed kolmapäeval, 3. juunil:
• kell 10:00 – 11:30 – 1.–6. klasside õpilased
• kell 11:30 – 13:00 – 7.–12. klasside õpilased

Kel veel on vajadust toiduabi järele, saab end kirja panna SIIN hiljemalt 28. maiks. E-kirja teel registreerimist ei toimu. Kui samast perest on toidupaki soovijaid rohkem kui üks, siis palume registreerida iga õpilane eraldi.

Toiduabi saajate nimekiri läheb lukku 28. mail kell 09:00.

Kes on eelnevalt registreerunud ei pea end uuesti kirja panema.

Küsimuste korral palume pöörduda kooli direktori poole (tel. 632 7907).