Tule doonoriks!

Õpetajad, abituriendid, kooli töötajad, lapsevanemad, vilistlased – olete kõik oodatud!

Käes on aasta lõpp. Kingituste aeg! Heategude aeg!

Kui sinu heategu on veel tegemata, siis tule ja ühine meiega.

Oleme juba 15 aastat teinud koostööd PERHi Verekeskusega. Meie kooli õpilased on olnud aktiivsed doonoritelkides ja teistel verekeskuse üritustel, koolis on olnud doonoripäevad Lasnamäe elanikele jne.

Meie abituriendid, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad ja vilistlased on olnud aktiivsed doonorluse toetajad – doonorid.

Tulge kampa! Iga vereloovutus aitab päästa kellegi elu.

Seekord teeme oma heategusid hajutatult ajavahemikus 1.–11. detsember.

Tallinnas on kaks verekeskust. Meile lähim on äsja avatud Ülemiste Doonorikeskus aadressil Valukoja 7, Karl Papello majas. Verd saab seal loovutada 9:00 – 17:00. Uus on ka see, et nende kodulehel saab eelnevalt aja broneerida, et vältida järjekordi. Teine keskus on endiselt aadressil Ädala 2.

Meie kooli doonoripere nimi on Laagna 12. Maini seda kindlasti enne loovutamist.

Jätkame traditsiooni!

Kui oled oma heateo ära teinud, siis palun anna sellest ka õpetaja Anne Katole teada: anne.kato@laagna.edu.ee.

Anne Kato