10. klassi sisseastujale

Teisipäeval, 6. aprillil kell 15:00 toimub kooli õpilasesinduse poolt kooli tutvustav esitlus, mille link on edastatud katsetele registreerunud õpilastele e-posti aadressile.

Neljapäeval, 8. aprillil kell 15:00 toimub essee kirjutamine veebikeskkonna Google Meet vahendusel.

Juhised seoses essee kirjutamisega:

1. Oluline on oma konto / meiliaadressi kasutamine. Kui teid on katsetele registreerinud lapsevanem, siis palun saatke õpilase meiliaadress tiiu-heli.vokksepp@laagna.edu.ee.
  2. Essee kirjutamise ajal on kohustuslik avada kaamera ja vaigistada mikrofon.
  3. Essee kirjutamiseks jagatakse teiega nimelist dokumenti ja kirjutate kohe sellesse dokumenti, teksti kopeerimine on keelatud.
  4. Essee kirjutamiseks on aega 45 minutit, pärast seda ei ole teil võimalik antud dokumenti enam teksti juurde kirjutada.

Õpilased, kes on registreerunud õpilaskandidaadiks ja pole saatnud tunnistuse koopiat enne 7. aprilli, kustutatakse õpilaskandidaatide nimekirjast.