Liikumiskampaania “Terves kehas terve vaib” võitjatele rattaremondipunkt

Tallinna Laagna Gümnaasium osales veebruaris alanud Eesti Terviserajad SA konkursil, kus kutsuti koole üles tegema tunde terviseradadel. Pikemalt loe terviserajad.ee.

Meie kooli kehalise kasvatuse õpetajad võtsid ette 2 rada – Pirita, kus igal talvel suusatrimestrit läbi viime, ning Pae pargi, kus kevadel ratastega veereme. Oma kooli rattapargi jaoks himustasime väga seda ägedat remondipunkti ning seega kehastuti paariks nädalaks nii operaatoriteks kui videomonteerijateks.

100 konkursitöö seast valiti meid kolme parima hulka. Nüüd pole muud kui remondipunkt paika ja rattasõidu populariseerimine Laagnas jätkub veelgi hoogsamalt!

Täname õpetaja Toomas Meed, kes koos kooli teiste tegusate kehalise kasvatuse õpetajatega koolile himustatud auhinna tõid!