Rohelise kooli töörühm Lõuna-Eestis

19.–20. mail toimunud Rohelise kooli töörühma õppereisil oli tegemist-nägemist küllaldaselt.

Nägime, kuidas Neulari tootmishoones plastikjäätmetest plastiklaudu tehti. Tegime jalutuskäigu Tartu Ülikooli botaanikaaias ja imetlesime kevadlilli. Kogusime elurikkuse kohta teadmisi Tartu Loodusmajas ja Otepää looduskeskuses ning Pühajärve kaldal jalutades. Loomulikult kuulub ühe hea reisi juurde väike seiklus kõrgustes turnides. Saime oma silmaga näha, kuidas Tõrvas liivaskulptuur valmib. Helme koobastest me kahjuks kullapada ei leidnud.

Töörühma õpetajad kiitsid tublisid õpilasi, kes ei jätnud vahele ühtegi võimalust uut ja põnevat kogeda.

Jutukese kirjutas ja reisi organiseeris Rohelise kooli töörühma juht Kaja Kalmer.