November raamatukogus

• Terve kuu – Väljapanek „Tegijad looduses 2022“
  • Terve kuu – Raamatunäitus „Rahvakalendri tähtpäevad.“
  • 7. november – Algab RAAMATUKOGUDE AASTA kampaania „Kingi koolile raamat“, kingitusi võib tuua 30. novembrini.
  • 9. november – 3.A klassi õpilaste kohtumine kirjanik Priit Põhjala ja raamatukunstnik Ulla Saarega Paepealse raamatukogus.
  • 10. november – 1.C klassi õpilased saavad kätte Tallinna Keskraamatukogu kinkeraamatu-koomiksi „Laura, Martin ja Metsavana maailm“ Paepealse raamatukogus.
  • 14. november – 4.A klassi õpilaste kohtumine lastekirjaniku Ülle Kütseniga „Luuletustest ja luuletamisest.“
  • 17. november – 2.B klassi õpilaste videokohtumine kirjanik Helena Kochiga Paepealse raamatukogus.
  • 17. november – Vabariigi Presidendi poolt välja kuulutatud uudishimu päev.
  • 18. november – 1.A klassi õpilased saavad kätte Tallinna Keskraamatukogu kinkeraamatu-koomiksi Paepealse raamatukogus.
  • Jätkub – projekt „Meie väike raamatukogu“
  • 2.B klass alustab Tallinna Keskraamatukogu lugemiprogrammi „Loeme ennast raamatusse.“