Playback 2023 – tuli, et jääda!

16. veebruaril toimus koolis 7.–9. klassidele Playback show, mida korraldasid loovtöö raames 8. klasside õpilased Kerstin Uustalu ja Laura Kaljula.

Esitusi kommenteerisid ja hindasid neli žüriiliiget. Žüriisse kuulusid meie kooli õpetajad Anita Kattai ja Andres Kraas ning noorte seas populaarsed suunamudijad Arija Helmvee ehk Roosabanaanike ja saates “Kõige parem kaaslane” osalenud tiktokker Koška.

Show oli väga mitmekülgne, sest muusikastiili, mille järgi esitus ette valmistada, said klassid loosi teel. Üllatusesinejatena sai laval näha ka õpetajate Enely Suiste, Andrea Ränikivi, Piret Pajuste ning Maarit Iris Lootuse esituses versiooni Kuldse Trio loost “Kurgid sulle, raha mulle”, millest publik vaimustus!

Sündmuse lõpus toimus autasustamine, kus jagati auhinnad esikolmikule, rahva lemmikule ning lisaks ka eripreemiad.

• I koht ja rahva lemmik – 7.A (auhinnaks karikas, 150€ Ahhaa teaduskeskuse kinkekaart ja Uisupargi piletid)
  • II koht – 8.B (auhinnaks karikas ja 100€ Piletilevi kinkekaart)
  • III koht – 9.C (auhinnaks karikas ja 50€ eest Apollo kinkekaarte)
  • Eripreemiad:
    • Hype eripreemia – 9.B
    • Publiku kaasamise eripreemia – 8.A
    • Kõige kaootilisema esituse eripreemia – 7.B
    • Air Jordanitega queeni eripreemia – 8.C
    • Eripreemia lauljale – 9.A
    • Eripreemia kitarristidele – 7.C

Kõik osalejad said Coopi poolt suu magusaks tänu jäätistele, pannkookidele ja jogurtitele!

Kuna viimati toimus selline sündmus mitmeid aastaid tagasi, mõjus see äärmiselt värskendavalt ning põnevust jagus terve sündmuse vältel. Loodame, et see ei jää viimaseks!

Soovime omalt poolt tänada kõiki, kes sündmuse toimumisele kaasa aitasid: toetajad Coop ja Kristelle Keskla, Uisupark ja Lasnamäe Linnavalitsus, fotograaf Mia Vatsk, heli- ja valgusmehed Siim Kruusimäe ja Rannar Robin Laast, žürii kinkekottide kokkupanija majandusjuht Liina Pukk, diplomite ja tänukirjade printijad arendusjuht Külli Kuri ja juhiabi Regina Palgi, huvijuht Toomas Mee, karikate meister Mikk Herde ja loomulikult meie loovtöö juhendaja Mariah-Theresa Turbel.