Kutse TLG doonoripäevale

Õpetajale, koolitöötajale, lapsevanemale, vilistlasele, vähemalt 18-aastasele õpilasele!

Alates 2005. aastast on meie koolil auväärne tiitel – esimene doonorlust toetav kool vabariigis. Üle kümne aasta on meil koostöö PERHi Verekeskusega. Meie kooli õpilased on olnud aktiivsed doonoritelkides ja muudel üritustel flaierite jagajatena ehk doonorisaadikutena.

Eelmisel õppeaastal otsustasime 12. klassi õpilastega midagi hoopis tõsisemat ette võtta – hakata doonoriteks. Meiega liitusid ka õpetajad ja vanemad. Esimesele korrale järgnes teine ja nüüd kuulub see paljude elustiili juurde.

Meie eelmisest doonoripäevast on nüüdseks möödas kolm kuud ja taas on 12. klassi noored valmis heateoks.

3. aprillil kell 14.30 oleme Foorumi Verekeskuses.

Kutsume ka Sind doonoriks. Tule meiega, sest iga vereloovutus aitab päästa kellegi elu. Kui see päev ei sobi, siis võid ju alati valida ise parima aja. Eestis tehakse keskmiselt 20 tuhat vereülekannet aastas.

Meie kooli doonoripere nimi on Laagna 12. Maini kindlasti enne loovutamist.