Spordipäev

Õppeaasta teine koolipäev oli täis lusti ja liikumist nii koolihoovis kui ka ümbruskonnas. Toimus ülekooliline spordipäev.

1.–4. klasside õpilased said liikumisrõõmu nautida teistmoodi spordipäeval. Tegevuspunktides tuli pugeda läbi ämblikuvõrgu, keerutada rõngaid, visata palle ämbrisse, hüpata hüppenööriga, võimelda, teha ussijooksu, hoida tasakaalu ning olla pitsakuller.

5.–12. klasside õpilastel toimus kooli ümbruses orienteerumine, mis viidi läbi koostöös spordiklubiga SK100. Õpilaste ülesanne oli paarikaupa liikudes leida kaardile märgitud kontrollpunktid ning registreerida need elektroonilise märkesüsteemiga. Kaardile oli paigutatud 15 kontrollpunkti, mis asusid Varraku ja Punase tänava ning Smuuli ja Laagna tee ümbruses.

Sportlikku kooliaasta algust!