Maailmakoristus 2024

20. septembril toimus seitsmes Maailmakoristuspäev ehk World Cleanup Day.

Eestis keskenduti maailmakoristusel hajusalt paiknevale väikesele prügile – suitsukonid, pudelikorgid, pakendid jne.

Meie koolist võttis koristusaktsioonist osa 126 õpilast klassidest 3.C, 4.C, 6.A, 6.B, 7.A ja 8.B. Üheskoos koguti kooli ümbrusest, Vikerlase, M. Härma ja Kotka tänavatelt 625 liitrit prügi ning leiti 6 ühekordset elektroonilist sigaretti.

Õpilased ja õpetajad tõid välja, et kõige rohkem oli suitsukonisid ja klaastaarat. Omajagu elevust tekitas põõsa alt leitud klaastaaraga plastmasskast.

3.C klassi õpilased lubasid, et nemad ei viska prügi kunagi maha ning kui näevad maas prügi, siis panevad selle prügikasti.

Täname ja tunnustame kõiki, kes andsid koristusaktsioonis osalemisega oma panuse puhtama Eesti jaoks ning neid, kes endast prügi maha ei jäta.