TLG spordinädal 2024

Spordinädal on üle-euroopaline liikumiskampaania, mille eesmärk on pöörata tähelepanu kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele. Meie koolis toimus selle raames mitmeid põnevaid tegevusi, millest said osa nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad.

5.–9. klasside õpilased osalesid Tallinna Lauluväljakul heategevuslikul teatejooksul.

Algklasside õpilased alustasid iganädalaste tantsuvahetundidega ning 1.–2. klassidele toimusid karate näidistunnid.

5.–12. klasside õpilased ja koolitöötajad said terve nädala vältel oma täpsust proovile panna sopsuvõistlusel.

Abituriendid innustasid 10. klasside õpilasi aktiivse rebastenädala jooksul harrastama liikumisrohkeid eluviise. Hommikud algasid kell 7 hommikuvõimlemisega ning päeva jooksul korraldati hulgaliselt erinevaid liikumismänge ja aktiivseid tegevusi.

Ka õpetajad ei jäänud kõrvale – üheskoos koguti samme seenemetsas jalutades ning nauditi loodust.

Koolitöötajad lõid kaasa võrkpallimängus, ujusid ja katsetasid kettagolfi.

Pühapäeval said lapsevanemad kooli spordisaalis proovile panna oma oskused pallimängudes.

Lisaks kaardistasime koolipere seas harrastatavad spordialad, et inspireerida üksteist avastama uusi liikumisvõimalusi.

Spordinädala lõpetas meeleolukas stiilipäev teemal “lemmiksportlase fännisärk”, mis tõi kaasa elavaid arutelusid nii õpilaste kui ka õpetajate seas.

Suur tänu kõigile osalejatele ja kaasaelajatele! Liigume koos tervema tuleviku poole!