Rahvusvaheline muusikapäev

1. oktoobril ülemaailmselt tähistatav rahvusvaheline muusikapäev algatati 1975. aastal. Muusikapäev kutsub märkama muusika rolli ja olulisust meie igapäevaelus.

Muusikapäeva raames külastasid meie õpilased Tallinna Loitsu lasteaeda, kus muusikaõpetaja Lii Leitmaa juhendamisel esineti põneva kontserdiga lasteaialastele. Eraldi äramärkimist väärib, et laululapsed Kiff ja Laura-Liis käisid enne kooliõpilaseks saamist Loitsu lasteaias.

Meie õpilastele esinesid kahe põneva kontserdiga Lasnamäe muusikakooli õpilased. Oskuslikult muusikaalaste teadmistega põimitud kontserdil said õpilased näha ja kuulda erinevaid pille. Lasnamäe muusikakooli koosseisus esines ka meie kooli õpilane Daniel.

9.C klassi õpilased käisid ka kontserdil Estonia kontserdisaalis, kus ERSO ja dirigent Mihhail Gerts andsid Eesti Kontserdi festivali TubIN raames kontserdi.

Täname kõiki esinejaid põnevate kontsertelamuste pakkumise eest ja soovime kõigile toredat muusikapäeva!