Südamekuul südamed südamele!

Aprillis peame oma koolis traditsiooniliselt südamenädalat, kus kutsume koolipere üles mõtlema rohkem tervislikele eluviisidele ja südametervisele.

11. klassi õpilased Lizell ja Tuuli valmistasid esimese kooliastmega ette südamenädala tervitustantsud, mis esialgselt pidid ettekandmisele tulema südamenädala pikkadel vahetundidel kooli aulas. Distantsõppel olles jagame rõõmsaid tantsuminuteid kooli kodulehel.

Samas kutsume kogu koolipere üles osalema südamenädalale pühendatud virtuaalsel näitusel. Osalemiseks saada südameteemaline foto huvijuht@laagna.edu.ee. Fotosid ootame 30. aprillini. Fotot saates arvesta sellega, et virtuaalne näitus toimub kooli kodulehel ja facebooki lehel. Foto võib olla GPS-kunst, foto sinust või loodusest leitud südamekujuline objekt.

Südamekuul oleme gümnaasiumi õpilaste ja õpetajatega osalenud doonorlusel. Seekord ei saa kahjuks ette võtta ühist käiku, kuid kutsume kõiki osalema ja oma käigust teada andma anne.kato@laagna.edu.ee.