Päikeselised värvid lillekastis

Päikeselised värvid tõi kooliõue 8.A klass.

Lillekastid valmisid bioloogia tunni raames. Kõik alates kasti ehitamisest kuni lillede valiku ja istutamiseni on õpilaste endi tehtud. Igal õpilasel oli praktilise töö projektis enda ülesanne.

Kastide ehitamine oli poistel (Kristjan ja Aleksandr) terve päeva töö. Materjali aitas hankida klassivend. Praeguseks on pooltel õpilastel ülesanded täidetud, kuid teistel on veel hooldamise, kastmise ja jälgimise ülesanded täita. Kogu protsess saab talletatud blogisse, mida loodetavasti saavad ka teised huvilised jälgida.

Täname tublisid tegijaid ja suur tänu vanematele, kes omalt poolt toetasid materjali hankimisel, aitasid lillekaste ja mulda transportida ning õpetasid lastele, kuidas meisterdada. Õpilaste rahulolu millegi nähtava ja käegakatsutava tegemisest oli nähtav ja tuntav.

2018. aastast osaleb meie kool Rohelise kooli programmis ning iga tegu, mis rikastab loodust, on meie kõikide heaoluks vajalik. Kindlasti on nii mõnelgi putukal nüüd õpilaste lillekastides tegemist.

Õpilasi juhendas õpetaja Kaja Kalmer.