Heategevuslik Päkapikukohvik

9. detsembril toimus üle pika aja ettevõtlike õpilaste üritus – Päkapikukohvik. Müügil oli nii maitsvaid küpsetisi, kui enda valmistatud ehteid-kaunistusi. Samuti sai piparkookide kõrvale osta kuuma glögi, mis täitsid ruumi jõululõhnadega. Kauplemiseks läks kohe esimestel hommikutundidel ja ostjaid jagus.

Heategevuslikul ettevõtmisel osalesid väikesed kohvikupidajad, enamik müüjaid olid 1.–4. klassi õpilased. Päkapikukohvikul osalejate müügilaua tasu läheb annetuseks Tallinna loomaaia kuningtamariinidele, kellele meie kool on vaderiks juba 2018. aastast.

Täname Päkapikukohviku korraldajaid, Rohelise kooli töörühma õpilasi Marinit, Mirgritit, Elisabethi, Sandrat, Marikat ning abilisi 10.IT klassist müügilaudade paigutamise, 8.C noormehi korra tagamise ja 9.A klassi noormehi kohvikulaudade tagasi klassi paigutamise eest.

Suur tänu vanematele, kes aitasid omalt poolt lastel küpsetisi valmistada-kaunistada ning olid toeks väikestele kohvikupidajatele.