Väikeste õpilaste heateod – vaprusehelmed

9. detsembril toimus taaskord heategevuslik töötuba, juba kolmandat korda.

1. klasside ja 4.C klassi õpilased valmistasid vaprusehelmeid krooniliselt haigetele lastele. Helmeste kuumutamisega tegelesid Marika ja Sandra 9. klassist. Ettevõtmist on kõigil kolmel aastal vedanud õpetaja Minna-Mirjam Kurvits.

Vaprusehelmed on loodud krooniliste haigustega laste ravi toetamiseks ning nende abistamiseks valulike protseduuride ja pikkade raviperioodidega toimetulekul. Eestis on hetkel programmiga liitunud TÜ Kliinikumi ja Tallinna Lastehaigla hematoloogia-onkoloogia osakonnad. Täname tublisid väikeseid meisterdajaid ja õpetaja Minna-Mirjam Kurvitsat, kes igal aastal korraldab vaprusehelmeste valmistamist ja toimetab need MTÜ Vaprusehelmed organisatsioonile, kelle kaudu jõuavad need haigete lasteni.