Tule doonoriks!

Õpetajad, abituriendid, kooli töötajad, lapsevanemad, vilistlased – olete kõik oodatud!

Käes on aasta lõpp. Kingituste aeg! Heategude aeg!

Kui sinu heategu on veel tegemata, siis tule ja ühine meiega.

Oleme juba 16 aastat teinud koostööd PERHi Verekeskusega. Meie kooli õpilased on olnud aktiivsed doonoritelkides ja teistel verekeskuse üritustel, koolis on olnud doonoripäevad Lasnamäe elanikele jne.

Meie abituriendid, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad ja vilistlased on olnud aktiivsed doonorluse toetajad – doonorid.

Tulge kampa! Iga vereloovutus aitab päästa kellegi elu.

Tallinnas on kaks verekeskust. Meile lähim on Ülemiste Doonorikeskus aadressil Valukoja 7, Karl Papello majas. Verd saab seal loovutada argipäeviti 9:00 – 17:00 (teisipäeviti kuni 18:00). Järjekordade vältimiseks saab eelnevalt aja broneerida Verekeskuse kodulehel. Teine keskus on aadressil Ädala 2.

Meie kooli doonoripere nimi on Laagna 12. Maini seda kindlasti enne loovutamist.

Jätkame traditsiooni!