„Jõuluball“ ja „Võlumaa“ said nomineeritud

Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi „Suured teod 2021“ auhinnagalal olid nominentide hulgas ka kaks meie kooli 2021. aasta suurüritust „Jõuluball“ ja „Võlumaa“.

Jagame korraldajate kokkuvõtet üritusest, kus osalesid meie kooli suurürituste eestvedajad õpilasesinduse president Sanna Nõmm ja asepresident Kadilii Vellend ning huvijuht Kaja Kalmer.

Suur tänu eestvedajatele ja kogu õpilasesindusele, tänu kellele nii suured üritused jõulude ajal teoks said!

Lähemalt saab tutvuda tunnustuskonkursi nominentidega allolevatel linkidel.

Jagame rõõmuga vahvaid emotsioone ja silmailu Tallinna noorsootöö auhinnagalast „Suured teod 2021“. Meil oli rõõm näha ja tunda kohapeal olevaid ülevaid emotsioone, mis jäävad veel kauaks meelde! Aitäh kõigile osalejatele, tänu teile saime seda kõike kogeda!
Et auhinnagala veel pikalt meeles püsiks, jagame teiega pildigaleriid.
Ürituse ametlik fotograaf oli Silver Raidla, kelle fotod on leitavad Tallinna Haridusameti Facebookist (osaliselt ka Tallinna noorteinfo Facebookis), viide nendele on siinPS! kui pilte kuskil kasutate, siis fotograaf oleks väga tänulik, kui lisaksite fotograafi nime ka juurde (nt „Fotod: Silver Raidla“ või @silverraidla).
Lisaks saab gala võitjate ja meeleoluga tutvuda Pealinna portaalis, viide sellele asub siin.

Gala valmis koostöös Tallinna Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti osakonna üliõpilaste ja koostööpartneritega.
Lavastaja: Marta Aliide Jakovski
Kunstnik: Mae Kivilo, Emma Pipi Penelope Visnap
Valguskunstnik: Priidu Adlas
Muusikalised kujundajad: Kirke Karja, Raimond Mägi