Frankofooniapäeva kontsert

26. mail toimus koolis üle mitme aasta frankofooniapäeva kontsert.

Tavapäraselt peaks see toimuma märtsikuus, mis on ülemaailmne frankofooniakuu. Sel kuul toimuvad üle maailma kõikides riikides, kus räägitakse ja õpitakse prantsuse keelt, prantsuse keele ja kultuuriga seotud üritused – kontserdid, etendused, viktoriinid, kohtumised jne.

Meie väikesel kontserdil astusid lavale A-klasside õpilased alates 2. klassist kuni 8. klassini. Külalisteks olid saali palutud kõik teised prantsuse keelt esimese, teise või kolmanda võõrkeelena õppijad ja ka 1. klassi õpilased, kes alustavad õpinguid järgmisel aastal.

Tagasihoidlikust kontserdist sai tõeliselt meeleolukas ja lõbus sündmus, kus saal elas kohapeal tantsides ja plaksutades lavalolijatele kaasa.

Sündmuse tegi eriliseks ka Erasmus+ projekti raames koolis viibinud nelja prantsuse koolijuhi kohalolu. Nende sõnul oli meie kontsert neile kõigile vapustav elamus.

Aitäh kõigile osalistele! Kohtume laval juba järgmisel aastal!