Näitus Fahle galeriis

Aprillis osalesid 9.C ja 8.A klassi õpilased Tallinna Looduskaitse Seltsi ja Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti korraldatud joonistusvõistlustel “Kevad pargis” ja “Roheline Tallinn”. Võistlusele laekunud töödest on Fahle galeriis üles pandud kaunis näitus.

Meie kooli õpilastest said auhinnalised kohad Helen Nigols ja Darja Nožejeva 8.A klassist ning Sofia Alika Silvia Kabrits 9.C klassist.

27. mail olime kutsutud näituse avamisele. Kohapeal korraldati osalejatevaheline ühismaalimine lõuendile. Inspiratsiooni said noored kunstnikud eksootilistest taimedest, mis Fahle galeriis kasvavad. Peapreemia – nädalane suvine kunstilaager Kihnus, otsustati anda kõige kunstihuvilisemale ja pühendunumale noorele talendile, kelleks osutus Helen Nigols.