Kogupäevakooli tegemised

Kogupäevakooli päevakavasse kuuluvad arenguring, valitud huviringid ning vabategevusaeg, mille vältel õpetajad toetavad lapsi nende enda valitud tegevustes.

On oluline, et õpilased teeksid ka kodused ülesanded ära keskkonnas, kus õpetaja saab neid vajadusel toetada. Nii on võimalik individuaalse lähenemise abil vältida õpilünkade tekkimist.

Õpilased mängivad ka erinevaid sotsiaalseid õppemänge nii õues kui toas, need aitavad eesti keelt harjutada. Õues toimuvate õppemängude vahele jääb ka aega niisama värskes õhus olemise nautimiseks.

Vahetevahel avaneb ka võimalus, et vanemad õpilased jagavad noorematele oma teadmisi. Näiteks on vanemate klasside õpilased kogupäevakoolis osalejatele teinud esitlusi keskkonna teemadel. Esitlustest ammutatud teadmisi aitavad kinnistada kerge võistlusmomendiga Kahooti viktoriinid.

Fotod tegid õpetajad Ave Leberecht ja Berta Valdma.