Tee heategu sõbrapäeva puhul!

Oleme juba üle 15 aasta teinud koostööd PERHi Verekeskusega. Meie abituriendid, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad ja vilistlased on olnud aktiivsed doonorluse toetajad – doonorid.

Kutsume ka Sind doonoriks, sest iga vereloovutus aitab päästa mitme inimese elu.

Doonorlus – see on sportlik ja terve eluviis, aktiivne eluhoiak, tervislik toitumine, humaansus jms.

Pöördume Sinu poole, kallis kolleeg, abiturient, lapsevanem, vilistlane, et kutsuda Sind koos loovutama verd nende nimel, kes seda vajavad. Verekeskuse uuendusena saame luua oma kooli nimelise veregrupi, millega näitame hoolivust ja eeskuju. Praeguseks on juba olemas sellised suured veregrupid nagu Veregrupp Bolt, Veregrupp Swedbank, Veregrupp ABB jt. Miks mitte Veregrupp TLG?

Verekeskused Tallinnas:

Estonia pst 1:
E 08:00 – 16:00
T–N 11:00 – 19:00
R 08:00 – 16:00

Valukoja 7, Karl Papello maja (Ülemiste Doonorikeskus):
E 09:00 – 17:00
T 09:00 – 18:00
K–R 09:00 – 17:00

Sobiva aja saad broneerida eelnevalt verekeskuse kodulehel.

Palun anna enda heateost märku õpetaja Anne Katole. Vahet pole, kas oled juba doonor või ühined esimest korda.

Jätkame traditsiooni!