Tule doonoriks!

Aasta hakkab lõppema. Kas sul on selle aasta heategu on juba tehtud?

Kui ei, siis kutsume sind 18. detsembril alates kella 12:30-st Südalinna Verekeskusesse doonoriks. Oodatud on kõik TLG vähemalt 18-aastased õpilased. Samuti ootame meie doonoriperega ühinema ka õpetajaid, vilistlasi ja lapsevanemaid.

Oleme PERHi Verekeskusega koostööd teinud juba üle kümne aasta. Esimesele korrale järgnes teine jne. Nüüd kuulub doonorlus paljude meie õpetajate, vanemate ja vilistlaste elustiili juurde.

Seekordseks TLG doonoripäevaks on 18. detsember ja meid oodatakse Südalinna Verekeskuses (Estonia pst 1) alates 12:30-st.

Tule meiega, sest nii saad teha kõige väärtuslikuma kingituse – päästa kellegi elu.

Kui see päev ei sobi, siis võid alati valida endale sobivaima aja.

Eestis tehakse keskmiselt 20 000 vereülekannet aastas. Igal aastal loovutab üle 5000 inimese esmakordselt verd.

Meie kooli doonoripere nimi on Laagna. Maini kindlasti enne loovutamist.

Käesoleva üleskutse kirjutas õpetaja Anne Kato.