Joonistusvõistlus “Minu kodumaa”

14. märtsil toimus Tallinna Keskraamatukogus rahvusvahelise joonistusvõistluse „Minu kodumaa“ Eesti vooru lõpetamine. Võistlusele esitati 407 joonistust! Esitatud töödest valis žürii välja kümme, mis saadetakse edasi näitusele „I love my country“. Näitusel osalevad Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Ukraina laste joonistused ning näitus on pühendatud riikide 100. sünnipäevadele.

Väljavalituks osutus ka meie kooli 5.B klassi õpilase Adeele Katriin Seljamäe töö.

Ülejäänud tööde hulgast valiti 20 parimat tööd rändnäitusele, mida saab vaadata 2018. aastal Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogudes ja Tallinna Keskraamatukogu lastelehel. 20 parima hulka valiti ka meie kooli 5.B klassi õpilaste Roosi Puusti ja Sandra Ostniku tööd.