VATEK mess

Iga-aastane vaimse tervise mess on käesoleval aastal veebipõhine ja taas kõikidele huvilistele tasuta!

Maailma Terviseorganisatsiooni algatusel on oktoober kogu maailmas vaimse tervise kuu. Kuu avasündmuseks on 10. oktoobril toimuv virtuaalne mess „üksildus”, kus õpime üksildusega toime tulema, teisi toetama, vaimse tervise probleeme märkama ja abivõimalusi leidma.

Virtuaalset messi juhib teleajakirjanik ja koolitaja Hannes Hermaküla ning oma kogemusi jagavad tuntud Eesti inimesed, kes on elus üksildusega kokku puutunud. Ühtlasi annab messil intervjuu ka meie kooli 12. klassi õpilane Sanna Nõmm.

Messil on avatud võimalus osalejatelt küsimusi küsida ja vaimse tervise abi pakkuvate organisatsioonidega tutvuda.

Vaimse tervise kuud ning messi korraldab juba kaheksandat aastat VATEK ning messi korraldust toetab Sotsiaalministeerium.

Jälgi meie kooli ruumides toimuva messi ülekannet Elisa Stage’i lehelt.