Taaskasutuse töötuba Aleksis Kivi päeval

10. oktoobril tähistati Tallinna Laagna Gümnaasiumis Aleksis Kivi päeva, mille raames toimus taaskasutus- ja loodusmaterjalist meisterdamise töötuba, kus osalesid õpilased nii Tallinnast kui ka Tartust.

Töötuba viis läbi meie Rohelise kooli töörühma liige Piret Pajuste, keda abistas Beata Blazevitš õpilasesindusest. Töötoa eesmärk oli hakkama saada raha kulutamata ehk kõik vajalikud vahendid ja materjalid olid kas ise loodusest korjatud või kodudest toodud. Peamised loodusmaterjalid hankis õpetaja Piret ning taaskasutusmaterjalidega abistasid omalt poolt peakorraldajad Carmen Kriisa, Raina Roopa ja Imbi Kulp. Pireti ja Beata juhendamisel valmisid kastanitest põhjapõdrad, jõulukaunistused ja ka lauamäng “Trips-traps-trull”.

Täname tegijaid.