Seitsmendikud käisid õppekäigul Järvemuuseumis ja Elistvere loomapargis

7. oktoobri varahommikul asusid 7. klasside õpilased teele Võrtsjärve ääres asuvasse Järvemuuseumi. Põhjalik programm kalade kohta kestis üle kahe tunni. Õpilased said teada kalade mitmekesisuse, elupaikade ja liikide kohta ning said uurida kala välis- ja siseehitust. Kiire lõunapaus Tartu Lõunakeskuses ja teekond jätkus Elistvere suunas. RMK Elistvere loomapargis said noored loodushuvilised omas tempos töölehtedel olevatele ülesannetele vastuseid otsida. Tagasiteel mängisime bussis sõnamängu, kus sõnadeks olid selgroogsed ja selgrootud loomad. Oli huvitav ja aeg läks kohe palju kiiremini. Õpetajate Imre ja Antiga kiidame tublisid õppekäigul osalenud õpilasi, kes olid väga asjalikud ja tegusad.

Käesoleva jutukese kirjutas 7. klasside bioloogiaõpetaja ja ülalkirjeldatud õppekäigu korraldaja Kaja Kalmer.