Läänemere teabepäev Tallinna Lennusadamas

Tänutäheks uutele Eesti Rohelise kooli liikmeks astujatele oma kogemuste jagamise eest said 15. oktoobril meie kooli Rohelise kooli töörühma õpilased võimaluse osaleda Tallinna Lennusadamas toimunud Läänemere teabepäeval.

Tartu loodusmaja korraldas teabepäeva seoses Läänemere ekspeditsiooniga Save the Baltic Sea ja lisaks programmidele oli Lennusadamas ka erinevaid ühinguid tutvustavaid väljapanekuid. Lisaks said meie õpilased osaleda programmis „Kiirteed ookeanis“ – noortele pakuti tasuta lõunasööki ja pärast programmi said õpilased Lennusadamaga tutvuda. Meie rühma viimane huviline lahkus Lennusadamast alles tund enne sulgemist, sest noormehel oli seal väga palju uurida ja vaadata. Ainult rõõm, kui õpilastele pakutakse võimalusi uusi teadmisi saada ja silmaringi laiendada.

Tänud õpetaja Imbile, kes lapsukesed lennusadamasse juhatas ja staažikale Rohelise kooli töörühma liikmele Laura Kasenurmele, kes ürituse ajal noorematel silma peal hoidis.

Käesoleva jutukese kirjutas TLG Rohelise kooli töörühma juht Kaja Kalmer.