Õppekäik Lahemaale

28. septembril käisid 8.A, 8.B ja 8.V klassi õpilased bioloogia tunni raames Lahemaal.

Külastasime RMK Lahemaa rahvuspargi külastuskeskust Palmses, RMK Oandu külastuskeskust ning Sagadi mõisa parki ja aeda. Õppisime tundma Eesti metsloomade elu ning Eesti metsades kasvavaid söödavaid ja mürgiseid marju ja seeni. 4-kilomeetrisel matkarajal tuli uurida ümbrust ja infotahvleid, et Loquiz äppi kasutades paikkonna metsateemalistele küsimustele õiged vastused leida. Sagadil tutvusime barokkstiilis aiaga ning uurisime, milliseid taimi aias kasvatatakse. Saime teada, et maitsetaimi kasutab mõisa restoran toitude maitsestamiseks ja lilledega dekoreeritakse hotelli ruume.

Käesoleva jutukese kirjutas bioloogiaõpetaja Kaja Kalmer. Lisaks olid õpilasi saatmas Enely Suiste ja Annemai Annijerv.