Igal koolil on omad toredad ettevõtmised, mis ajapikku saavad traditsiooniks. On üritusi, mis olid, on ja jäävad. Ka ühekordsed ettevõtmised teevad rõõmu ja pakuvad vaheldust.

TARKUSEPÄEV algab 1. septembril avaaktustega.

EUROOPA SPORDINÄDAL septembri viimasel nädalal.

NUNNUKONKURSS septembri lõpus, kus 1.-4. klassi õpilased rõõmustavad silma enda loominguga, kuidas õpilaste fantaasia aedviljadele ja sügisandidele veelgi huvitama kuju annab, kui seda loodus vorminud.

RAHVUSVAHELINE MUUSIKAPÄEV 1. oktoobril.

ÕPETAJATE PÄEV 5. oktoobril. Paljud abituriendid saavad enda esimese kogemuse klassi ees õpetaja rollis olles. Loomulikult kuulub õpetajate päeva kaunistama kontsert-aktus. Traditsiooniks on õpetajate päeval lasteaias „Rukkilill“ meie kooli õpilaste poolt lasteaia õpetajate asendamine rühmades.

KOOLI SÜNNIPÄEVA tähistame oktoobri lõpus. Traditsiooniks on kogu koolipere ühisele pildile püüdmine.

PEREPÄEV-ISADEPÄEV novembri teisel pühapäeval.

MARDILAAT novembri esimesel nädalal.

KADRIKARNEVAL 24. novembril 1.-4. klassile.

PÄKAPIKUKOHVIKUD detsembri teisel nädalal.

JÕULUKONTSERT vanematele ja kooliperele.

JÕULUPEOD ja JÕULUKONTSERT

SÕBRAPÄEVAL tervituste postkast, koos sõpradega pildistamine, jpm. põnevat.

EESTI VABARIIGI AASTAPÄEVA tähistatakse 23. veebruaril piduliku aktusega. Aastapäevale eelneb Eesti nädal, mis pakub hulgaliselt avastamisrõõmu ja tegutsemist.

EMAKEELENÄDAL märtsi teisel nädalal.

TERVISEPÄEV aprilli 1. nädalal.

LÕPUKELLA AKTUS abiturientidele.

KEVADNÄITUS maikuu teisel nädalal.

MATKAPÄEV Traditsiooniks on saanud terve kooliga teha üks eriline koolipäev kevadel, kus koos matkatakse ja seigeldakse nutiseadmeid kasutades.

DIREKTORI PIDULIK VASTUVÕTT PARIMATE ÕPILASTELE.

LEMMIKLOOMAPÄEV juunis, kus õpilastel ja ka õpetajatel on hea võimalus tulla kooli enda lemmikloomaga.

LÕPUAKTUSED 9. ja 12. klassile.

Kaasahaaravaid üritusi ja ettevõtmisi on teisigi. Toimuvad kunstinäitused, kontserdid, stiilinädalad, spordivõistlused, tähtpäevade tähistamised, laadad jpm.

Meie eesmärgiks on pakkuda õpilastele erinevaid võimalusi tunnivälisel ajal huvitegevuseks: laulmine ansamblis või kooris, tantsimine, sõnakunst draamaringis, pillimäng kooli bändis, kunst, robootika, meisterdamine, lilleseade- ja ruumikujundus, köögimeedia jpm.

Osaleme projektides/programmides: Roheline kool, Liikuma kutsuv kool, Kiusamisest vabaks, Euroopa spordinädal, Tagasi kooli, Kaitse end ja aita teist – KEAT, Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), Jazzkaar linnaruumis, Sport kooli, TORE ja VEPA.

Koolil on oma hümn, logo, lipp, märk, tänukiri, kiituskiri ja diplom.