Playback 2023

16. novembril toimus meie koolis 8.–12. klassidele Playback show, mida korraldasid teist aastat järjest 9. klasside õpilased Kerstin Uustalu ja Laura Kaljula.

Esitusi kommenteeris ja hindas kolmeliikmeline žürii: meie kooli endine õpilane ning eelmise aasta võitjaklassi kuulunud Bogdan Kuznetsov, võrkpallur Karolina Kibbermann ning näitleja Kristjan Lüüs.

Show oli väga mitmekülgne ja oli näha, et klassid olid põhjalikult valmistunud. Üllatusesinejana sai laval näha Jolika Popelit, kes vaimustas pärast pausi oma live esitusega nii žüriid kui publikut, esitades Adele’i laulu Love In The Dark.

Autasustamisel jagati välja esikolmik, rahva lemmik ning eripreemiad.

I koht – 9.B, auhinnaks karikas, sponsorite nänn ja põhiauhind – 200€ H2O veekeskuse kinkekaart.
II koht – 10.TH, auhinnaks karikas, sponsorite nänn ja põhiauhind – 150€ Super Skypargi kinkekaart.
III koht – 12.IT ja 12.TH, auhinnaks karikas, sponsorite nänn ja põhiauhind – 100€ Lasergame kinkekaart.

Rahva lemmik – 9.C

Eripreemiad:
“Julguse eripreemia” – 9.A
“Kõige kollasema esituse eripreemia” – 8.A
“Good story bro” – 11.TH
“Mõnusad võnked” – 8.C
“Parim solist” – 9.C
“Parimad kostüümid” – 11.IT
“Kiirreageerijate eripreemia” – 8.B

Sooviksime omalt poolt tänada kõiki, kes sündmuse toimumisele kaasa aitasid:

• Toetajad Coop ja Kristelle Keskla, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, A. Le Coq, Seik, Truegum, Lemon Gym, Minimelts, Kadarbiku ja Mamma
  • Fotograaf Mia Vatsk
  • Heli- ja valgusmehed Siim Kruusimäe ja Rannar Robin Laast
  • Diplomite ja tänukirjade printija juhiabi Regina Palgi
  • Huvijuht Toomas Mee
  • Karikate meister Mikk Herde
  • Sündmuse korraldajate abistaja ja tugi – muusikaõpetaja Mariah-Theresa Turbel

Loodame, et ka see Playback ei jää viimaseks.

Käesoleva jutukese kirjutasid korraldajad Kerstin Uustalu ja Laura Kaljula.

Fotod: Mia Vatsk