Kõige väiksemate jõulupidu

19. detsember, hommik veel hämar ja aula täitunud 1. kuni 4. klassi õpilastega. Algklasside jõulupidu võis alata.

Keda polnud aga ilmunud, oli jõuluvana. Pole probleemi – kogu saaliga kutsusime teda nii valjult kui suutsime ja midagi hakkaski toimuma. Igalt poolt ilmus välja päkapikke ja lõpuks tuli ka põhiboss ehk valges habemes jõulumees.

Kes aga tõelise peo püsti panid, olid lapsed ise.

Laval sai näha ja kuulda tantsu, luuletusi, laule ning anekdoote.

Jõuluvana jagas kingikotid päkapikele klassiruumidesse viimiseks ja enne lahkumist näitasid ka päkapikud oma oskusi. Tellisime neilt tantsu ja ilutulestikku. Päkapikud esitasid lihvitud koreograafiaga tantsu Trollide multikast. Lisaks panid nad teise etteastena ka lapsed tantsima loo järgi “Waka Waka”. Lõpuks sai ka ilutulestikku, kui pauguga pandi värvilised paberid lae alla lendama.

Pärast pidu sai jõulumeest ja päkapikke näha kooli peal ringkäiku tegemas. Käidi klassiruumides pilte tegemas ja kui 4.E klassiruumiks oli parasjagu ujula, siis ega see jõulumeest ei takistanud. Sokid said küll märjaks, aga need pani ta pärast saani külge kuivama.

Järgmiste jõuludeni!